Za nami rok!

aplicaciones para conocer gente cercanaTyle było dni do utraty sił, do utraty tchu, tyle było chwil” – śpiewał Marek Grechuta, którego piękne utwory towarzyszyły nam podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w Bajkowym Domku.

donde conocer gente en alicante W minionym roku i u nas w przedszkolu nie brakowało wielu niezapomnianych chwil, wrażeń, emocji. Zwieńczeniem wspólnej pracy dzieci i nauczycieli były występy artystyczne. Była to istna uczta dla oczu i uszu naszych gości. Dzieci, od najmniejszych po najstarszych, zachwyciły recytacją wierszy, śpiewem wzruszających piosenek i pięknymi układami tanecznymi. Nie obyło się bez łez, bo przecież żegnaliśmy nasze kochane Smerfy. Prezentacja kolażu zdjęć z ich dorastania w Bajkowym Domku przypomniała wszystkim, jak czas szybko minął.

schematically Niezmiernie miło nam było móc przy tej okazji podziękować serdecznie wszystkim tym, którzy wspierali działania przedszkola w różny sposób. Również każdy przedszkolak otrzymał słodki poczęstunek, a naszym absolwentom wręczyliśmy dyplomy oraz pamiątkowe książki „Dobre maniery”, które są dopełnieniem zajęć cyklicznych z tego zakresu realizowanych w przedszkolu. Z dumą zaprezentowaliśmy również film o przedszkolu, w którym wzięły udział Smerfy. W radosnym, trochę wakacyjnym a trochę melancholijnym nastroju spotkaliśmy się na koniec na słodkim poczęstunku i kawie wspominając miniony czas i snując plany na nadchodzący nowy rok szkolny. Zapowiada się jeszcze ciekawiej!

Leave a comment