Organizacja dnia

Organizacja dnia Grupy Elfów (2,5 – 3 latki)

 

07 00 – 08 30 Gromadzenie dzieci w sali (zabawy swobodne, gimnastyka poranna, czynności porządkowe)

08 30 – 09 00 Śniadanie / czynności higieniczne (mycie rąk, zębów)

09 00 – 10 00 Zajęcia dydaktyczne z językiem angielskim

10 00 – 11 00 Spacer / wycieczka / plac zabaw – kształtowanie czynności samoobsług. i zasad zachowania

11 00 – 11 30 Zupa

11 30 – 12 30 Zajęcia dydaktyczne

12 30 – 13 45 Kąciki tematyczne / zabawy swobodne

13 45 – 14 15 Obiad

14 15 – 15 00 Zajęcia dodatkowe (poniedziałek – rytmika, wtorek i środa – język niemiecki i logorytmika, czwartek – Karate Kid, piątek – ceramika)

15 00 – 16 00 Bajkoterapia – czytanie lub słuchowisko, kąciki tematyczne / zabawy swobodne w sali lub na placu zabaw w zależnosci od warunków atmosferycznych

16 00 – 16 15 Podwieczorek

16 15 – 17 30 Zabawy swobodne

 

Zajęcia dodatkowe:

1. Logopedia indywidualnie – poniedziałek 11 30 – 12 30

 

 

Organizacja dnia Grupy Krasnale (4 latki)

 

07 00 – 08 30 Gromadzenie dzieci w sali (zabawy swobodne, gimnastyka poranna, czynności porządkowe)

08 30 – 09 00 Śniadanie / czynności higieniczne (mycie rąk, zębów)

09 00 – 10 00 Zajęcia dydaktyczne z językiem angielskim I

10 00 – 11 00 Spacer / wycieczka / plac zabaw – kształtowanie czynności samoobsług. i zasad zachowania

11 00 – 11 30 Zupa

11 30 – 12 30 Zajęcia dydaktyczne II

12 30 – 13 45 Kąciki tematyczne / zabawy swobodne

13 45 – 14 15 Obiad

14 15 – 15 00 Zajęcia dodatkowe (poniedziałek – rytmika, wtorek i środa – język niemiecki i logorytmika, czwartek – Karate Kid, piątek – ceramika)

15 00 – 16 00 Bajkoterapia – czytanie lub słuchowisko, kąciki tematyczne / zabawy swobodne w sali lub na placu zabaw w zależnosci od warunków atmosferycznych

16 00 – 16 15 Podwieczorek

16 15 – 17 30 Zabawy swobodne

Zajęcia dodatkowe:

1. Logopedia indywidualnie – poniedziałek 11 30 – 12 30

2. Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne – czwartek 11 30 – 12 00

 

Organizacja dnia Grupy Gumisie (5 i 6 latki)

 

07 00 – 08 30 Gromadzenie dzieci w sali (zabawy swobodne, gimnastyka poranna, czynności porządkowe)

08 30 – 09 00 Śniadanie / czynności higieniczne (mycie rąk, zębów)

09 00 – 10 00 Zajęcia dydaktyczne z językiem angielskim I

10 00 – 11 00 Spacer / wycieczka / plac zabaw – kształtowanie czynności samoobsług. i zasad zachowania

11 00 – 11 30 Zupa

11 30 – 12 30 Zajęcia dydaktyczne II

12 30 – 13 00 Kąciki tematyczne / zabawy swobodne

13 00 – 13 30 Zajęcia dydaktyczne III

13 30 – 13 45 Obiad

13 45 – 14 15 Zajęcia dodatkowe (poniedziałek – rytmika, wtorek i środa – język niemiecki i logorytmika, czwartek – Karate Kid, piątek – ceramika)

14 15 – 15 00 Bajkoterapia – czytanie lub słuchowisko / bajka edukacyjna z serii Mali Einsteini

15 00 – 16 00 Kąciki tematyczne / zabawy swobodne w sali lub na placu zabaw w zależnosci od warunków atmosferycznych

16 00 – 16 15 Podwieczorek

16 15 – 17 30 Zabawy swobodne

 

Zajęcia dodatkowe:

1. Logopedia indywidualnie – wtorek, piątek 11 00 – 12 00

2. Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne – czwartek 12 30 – 13 00

Basen w Hotelu Gołębiewski  dla Krasnali i Gumisiów co dwa tygodnie w środy 9 15 – 13 30, dla Elfów w godz. 9.00 – 11.00 zabawy w bawialni Hotelu Santa Monica