Elfy

Aneta Gruender

Codziennie rano ciepłe powitanie jest tym, na co czekają dzieci odprowadzane przez rodziców. Pani Aneta sprawia, że dzień zaczyna się miło. Otacza swoich wychowanków opieką i z wyrozumiałością pomaga im w zdobywaniu umiejętności i przyswajaniu wiedzy. Dla niej praca w przedszkolu to nie tylko przygotowanie dzieci do nauki w szkole, ale też oswajanie emocji, które drzemią w małych dzieciach a z którymi nie potrafią sobie same poradzić.

Prywatnie mama. W wolnym czasie lubi dobrą książkę, najczęściej sięga po literaturę fachową, bo stale chce wiedzieć więcej.

Ukończone studia:

I stopnia, kierunek: pedagogika, specjalność: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

II stopnia, kierunek: pedagogika, specjalność: wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.

 

Marcela Palińska
Komu czasem smutek zajrzy w małe oczka, ten na pewno znajdzie ukojenie w czułym głosie pani Marceli. Zawsze gotowa do pomocy, uważna i pracowita, dba, by dzieci bezpiecznie się bawiły i kulturalnie zachowywały. Towarzyszy dzieciom w zabawie, nauce i zdobywaniu większej samodzielności. Ciekawi ją obserwacja zachowań dzieci. Jest podporą w pracy nauczycielek ale sama również zdobywa coraz większe doświadczenie.

Prywatnie mama i ambitna studentka. Wolny czas poświęca rodzinie. Lubi gry planszowe, spacery i wspólne czytanie. Aktywny wypoczynek , pływanie, rolki, łyżwy – to jej żywioł.

Wykształcenie:
Wyższa Szkoła Turystyki i rekreacji, specjalność: turystyka i rekreacja
Studia I stopnia, kierunek: pedagogika, specjalność: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna Kurs z języka angielskiego

[elfsight_social_share_buttons id='1']

Pin It on Pinterest