Za drzwiami urzędu.

intro pour site de rencontre W słoneczny czwartek Smerfy i Muminki wyruszyły na spotkanie w Urzędzie Miasta i Gminy Mikołajki, wszak niedawno uczyły się wiele o naszym mieście i okolicy a w maju wypada właśnie święto samorządów terytorialnych.

blog link

Jinzhou Serdecznie powitała ich pani Joanna Wróbel, Sekretarz miasta, która wprowadziła dzieci do Sali obrad rady i opowiedziała, jak takie obrady przebiegają. Dzieci mogły też same spróbować swoich sił w otwieraniu posiedzenia rady. Następnie zwiedziły salę ślubów, która wzbudziła nie mniejsze emocje, gdyż wszyscy mogli uczestniczyć w fikcyjnym ślubie dwójki naszych przedszkolaków i tym samym wysłuchać Marsza Mendelsohna!

http://tascadelpuerto.com/?saloschasnikom=castellar-de-santisteban-mujeres-buscando-hombres&a9b=8e Jeszcze niejedne drzwi otworzyły przed przedszkolakami świat urzędowych spraw, ale oczywiście największym zainteresowaniem dzieci obdarzyły Pana Burmistrza i jego stanowisko pracy. Chętnie i otwarcie zadawały pytania, na które Burmistrz odpowiadał interesantom. Dzieci wraz z Paniami wręczyły Burmistrzowi na pamiątkę tego spotkania drobny upominek a same zostały poczęstowane lizakami. Wróciły zadowolone z rozbudzoną ciekawością, by zawsze starać się poznawać bliżej to, co nas otacza w zasięgu ręki!

Leave a comment