Jak zostać naszym przedszkolakiem?

Dlaczego warto wybrać nasze przedszkole?

Wybierając przedszkole poszukujecie Państwo miejsca bezpiecznego, które zapewnia każdemu dziecku radosne i bezpieczne dzieciństwo, nadzór nad prawidłowym rozwojem a także budzenie i rozwijanie talentów.

Nasze przedszkole to kameralne, rodzinne miejsce dla Twojego dziecka. Miłe i zaangażowane nauczycielki dbają o prawidłowy rozwój dzieci. Zapewnia jakość kształcenia oraz liczne zajęcia dodatkowe, prowadzone przez specjalistów z zakresu języków obcych, gimnastyki, psychologii i logopedii. Dbamy o to, by dzieci rozwijały się w sposób zrównoważony, by nie tylko przygotowywały się do podjęcia nauki w szkole ale również uprawiały sport, codziennie bawiły się na świeżym powietrzu, rozwijały swoje zainteresowania. Oferta: podstawa programowa MEN, język angielski, język niemiecki, gimnastyka, logopedia, zajęcia pracowni manualnej, rytmika.

Serdecznie zapraszamy rodziców nowych kandydatów

Jeśli zdecydujecie się Państwo do zapisania dziecka do naszego przedszkola, prosimy o kontakt z nami, również o pobranie i wypełnienie karty zgłoszenia.

Jeśli jesteś w stanie wygospodarować czas, przyjdź najpierw bez dziecka – zasięgnij informacji w kwestiach formalnych i praktycznych. Gdy będziecie już znali trochę szczegółów dotyczących zwyczajów, które panują w naszym przedszkolu, zacznijcie wraz z dzieckiem robić plany i przygotowania, np. niezbędne zakupy. Maluch będzie zadowolony, gdy pozwolicie mu wybrać dla siebie szczoteczkę do zębów, pościel na leżakowanie czy worek na zapasowe ubranko. Postarajcie się często zaglądać w okolice przedszkola. Niech dziecko pozna drogę do niego, niech zobaczy, jak bawią się dzieci na przedszkolnym placu zabaw.

Adaptacja dziecka w przedszkolu

Drogi Rodzicu – nasze przedszkole czeka na waszego malucha z otwartymi rękami i ogromnym sercem. Radość i uśmiech naszych przedszkolaków oraz ich rodziców jest dla nas najważniejsza. Pamiętajcie, że w razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie porozmawiamy i pomożemy rozwiązać ewentualny problem.

Adaptacja dziecka w przedszkolu to sytuacja niewątpliwie trudna dla samego dziecka, jak i dla jego rodziców. Chcąc pomóc najmłodszym dzieciom w przystosowaniu się do nowego środowiska i zmniejszyć ich smutek spowodowany rozstaniem z bliskimi, stworzyliśmy kilka porad, które pomogą zarówno maluchowi, jak i jego rodzicom pokonać przedszkolny stres.

Porady dla rodziców przedszkolaka

Jesteś szczęśliwym rodzicem małego przedszkolaka, dlatego powinieneś wiedzieć o kilku rzeczach. Dzięki nim unikniesz, być może, paru błędów a na pewno Ty i Twoje dziecko, będziecie bardzo lubiani przez personel i inne dzieci.